Vote
تخلف
40

سلمان علی (ع)

فرستاده شده در سياسي توسط SALMAN56 زمان: 1274 روز پيش (http://salmaneali.parsiblog.com)
آیا روحانیت هم در مشکلات فرهنگی کشور مقصر است؟ و یا فقط دولت است که کوتاهی نموده؟ آیا دولتهایی که هر کدام حداکثر 8 سال فرصت کار فرهنگی داشته اند مقصر تمام کوتاهی های فرهنگی هستند؟ و یا نه! روحانیت و مرکز تولید آن یعنی حوزه نیز کوتاهی هایی داشته و دارد؟! اگر کوتاهی های بوده، در کدام قسمت ها بوده و اگر نیازی به اصلاح و یا بکار بستن روش های جدید وجود دارد، در کدام بخشهاست؟ علی رغم تغییرات بسیار زیاد و مثبت در حوزه و تعلیم و تربیت طلاب و روحانیون آشنا به علوم روز، آیا اهداف عالیه روحانیت در امور فر
Vote
تخلف
39
این که هنوز احمدی نژاد از لبنان برگشته، برنگشته، با اینکه خانم اشتون آمادگی خود را برای ادامه ی مذاکرات اعلام می­کند، بی ارتباط نیست. این همان نتیجه ی سیاستهای خارجی فعال است. وقتی که احمدی نژاد زیر هواپیمای جنگنده ی اسرائیلی به سخنرانی ضد اسرائیلی خویش ادامه می دهد، شاید کورسویی که برای عقب نشینی ایران متصور بودند نیز خاموش دیدند.
آن زمانی که اقدام خائنانه ی متولیان اغتشاشات و یا همان آتشفشان کذایی خشم ملت، پس از انتخابات موجب شروع دوباره تحریم ها گردید، شاید فکر می کردیم که این تحریم ها مجدد
Vote
تخلف
38

تفاوت روحانیت شیعه و روحانیت سنی

فرستاده شده در سياسي توسط HAJE زمان: 1273 روز پيش (http://esmalipour.blogfa.com)
علت آنکه سیدجمال در کشورهای سنی مستقیماً به سراغ توده مردم می رفت و در ایران به سراغ علماء، در کشورهای سنی مخاطبش توده مردمند و در ایران علماء، در آنجا انقلاب را از توده می خواهد آغاز کند و در ایران از علماء، اینست که روحانیت شیعه از دستگاه حاکمه مستقل بوده و استعداد انقلابی شدن داشته است برخلاف روحانیت سنی
Vote
تخلف
43
گاف بزرگ بالاترین در مورد سخنرانی رهبر انقلاب و تبریک نگفتن ایشان به مناسبت میلاد امام رضا علیه السلام
Vote
تخلف
38
محمدرضا قمشه‌ گفت که بر اساس اسناد، میرحسین موسوی دو روز پیش از انتخابات و در آخرین لحظات تبلیغات انتخاباتی با نماینده سفارت انگلستان در پوشش خبرنگار مجله تایمز دیدار می‌کند.
Vote
تخلف
38

چگونه احساس خطر نکنم؟!

فرستاده شده در سياسي توسط SALMAN56 زمان: 1273 روز پيش (http://salmaneali.parsiblog.com)
واقعا احساس خطر کردم وقتی دیدم دوباره با این همه مشخصه های غیر اصولگرایی، دوباره و سه باره آقای علی لاریجانی مهمترین بخت ریاست فراکسیون اصولگرایی است و علی مطهری با آن هم گل به خودی در هیأت رییسه نظارت بر مطبوعات انتخاب می شود و طرح نظارت بر نمایندگان مجلس که مورد حمایت رهبری است از فوریت می افتد و آقای نادران به رحیمی می توپد که چرا از اخم به فرانسه صحبت کرده ای و ... در مجلس چه خبر است، غوغاییست انگار!؟

Vote
تخلف
34

تصوير: سند جنايت بيكاري

فرستاده شده در عكس توسط antibc88 زمان: 1273 روز پيش (http://naghdnews.ir)
پايگاه خبري تحليلي نقد نيوز
Vote
تخلف
35

فرستاده شده در ورزشي توسط amirbidokhti زمان: 1273 روز پيش (http://harfdar.mihanblog.com)

Vote
تخلف
35
هر پديده‏اى، براى كارى ساخته شده و به سوى نقطه‏اى در حركت است كه اگر براى كار مناسبش به كار گرفته شود و يا به نقطه مطلوبش برسد، مسير خردمندانه را طى كرده است؛ به طور مثال، قلم براى نوشتن است و استفاده پيچ‏گوشتى از آن، نامناسب است. گوشت و ميوه، براى خوردن و انرژى پيدا كردن انسان است و راكد ماندن و عدم استفاده از آنها، منجر به فساد آنها مى‏شود.
Vote
تخلف
33

چند کلمه خودمونی...

فرستاده شده در متفرقه توسط sobhe-adine زمان: 1273 روز پيش (http://sobhe-adine.blogfa.com)
راستش دلم خیلی تنگه.

دلم تنگه چون خیلی وقته که رهبرم رو ندیدم.

بهار 83 بود که رهبر اومد به استان ما.

همه جا بوی نائب امام زمان رو می داد.
Vote
تخلف
32

حضرت قائم(عج)

فرستاده شده در مذهبي توسط hazrate-ghaem زمان: 1273 روز پيش (http://www.hazrate-ghaem.blogfa.com)
این وبگاه حاوی مطالب اسلامی و دینی مذهبی می باشد.
Vote
تخلف
35

می رویم ملک سلیمان ببینیم...!

فرستاده شده در فرهنگي توسط amirbidokhti زمان: 1273 روز پيش (http://harfdar.mihanblog.com)

Vote
تخلف
15
خانواده های تعدادی از بازداشت شدگان حوادث سال 88 در راستای جنگ روانی علیه نظام و زنده نگه داشتن جریان فتنه اقدام به تشکیل کمپین باصطلاح « خانواده ام را آزاد کنید » نمودند.
Vote
تخلف
14
یه روز یه ترک و یه رشتی و یه اصفهانی ...!

مرتب سازي لينك ها
نام كاربري:

رمز عبور:

مرا به خاطر بسپار: